Fotoobraz s novozélandskou krajinou

Fotoobraz s novozélandskou krajinou

Když strávíte rok života na Novém Zélandu, po té krásné krajině se člověku začne brzy stýskat. A tak mě napadlo, vytvořit si nějakou fotovzpomínku, kterou mohu mít denně na očích.

Ačkoli bylo velmi obtížné vybrat si jednu fotku, která by měla zdobit zeď mého bytu, nakonec zvítězila klasická noovozélandská krajina se zelenými loukami plných pasoucích se oveček.

Tato krásná scenérie byla zachycena při dvoudenním treku na Mount Hikurangi, která se nachází ve východní části Severního ostrova.

Fotoobraz od Saal Digital

Obdržela jsem voucher od společnosti Saal Digital, a na jejich webu jsem si mohla zvolit některý ze sedmi různých podkladů. Pro tisk fotografie jsem si vybrala fotoplátno.

Dalším krokem je volba rozměru obrazu. Na výběr je od malých po velké, z čtvercových či obdélníkových rozměrů. A nebo vlastní volba rozměru.

Na webu Saal Digital je možné si fotografii upravit v příslušném programu anebo nahrát tu svou v již upraveném stavu.

A pak už nezbývá než jen vyřídit objednávku. Rychlost vyřízení objednávky byla opravdu velmi rychlá. Fotoobraz byl již v následující den vyexpedován k dopravci.

Když se obraz dostal do mých rukou, byla jsem opravdu nadšena. Fotoobraz má krásné barvy a materiál je velice kvalitní. Navíc lze obraz velmi snadno očistit.

Už nyní se těším, až si ze svých cest vyberu některou z dalších fotek, kterou si nechám zvěčnit na fotoobraze.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *